ALUBEST s.r.o. > Služby > Alubest: Hliníkové zábradlí na balkón Brno

Hliníkové zábradlí

Nestabilní příčky, popraskaná výplň a oprýskaná barva? Vaše zábradlí na balkón si zaslouží rekonstrukci. Nahraďte staré, rezavé zábradlí z těžkého železa lehkými hliníkovými profily a dopřejte si hliníkové zábradlí na balkón, které bude nejen krásné, ale také funkční. Proč byste měli investovat do renovace balkónu?

 

 

 

Stojí rekonstrukce balkónu za to?

Původní zábradlí na balkóny panelových domů už nesplňují základní bezpečnostní požadavky stanovené Evropskou unií. Stará zábradlí jsou totiž nižší než ta, která se staví dnes. Myslíte si, že je vaše železné zábradlí v pořádku? Nenechte se zmást a prověřte, zda nemá skryté vady. Koroze původních sloupků může způsobit celkovou nestabilitu zábradlí. Díky vydroleným tmelům ve spárách může snadno vypadnout výplň zábradlí.

Rekonstrukce balkónu s sebou přináší i další příjemné výhody – krásný vzhled hliníkového zábradlí a velmi snadnou údržbu.

 

Vyberte si barvu i výplň zábradlí na balkón

Systém pro hliníkové zábradlí na balkóny i zábradlí na terasy vychází z rámového systému . Hliníkové profily barevně přizpůsobíme přání zákazníka podle vzorníku RAL. Zábradlí na balkón můžeme opatřit 2 typy výplní. Vysokotlakými laminátovými deskami MAX Exterior, které splňují vysoké požadavky na rázovou a požární odolnost. Anebo bezpečnostním sklem Conex s čirou, mléčnou nebo barevnou fólií.

Hliníkové zábradlí na balkón nebo zábradlí na terasu z hliníku lze vodorovně předělit tzv. skleněným průhledítkem, které zaručuje lepší výhled. U všech zábradlí na balkóny najdete drenážní otvory pro odtok dešťové vody.

K zábradlí na balkón nabízíme také užitečné doplňky – držáky na květinové truhlíky nebo sušáky na prádlo.

 

Balkón, lodžie nebo terasa?

Hliníkové profily AluPlus lze konstrukčně přizpůsobit jakémukoliv prostoru. Hodí se na balkón, kde je možné hliníkové zábradlí doplnit o boční stěny, které chrání balkón před větrem. Rámový systém můžeme použít i na balkón nebo vyrobit zábradlí na terasu.

 

Příprava projektu a montáž hliníkové zábradlí

Montáž hliníkového zábradlí provádíme v rámci zateplení panelového domu i na již zateplené budovy. V obou případech nejprve odstraníme staré hliníkové zábradlí a balkón nebo lodžii připravíme na instalaci nového zábradlí z hliníku (vyzdravení betonu atd.). Samotná montáž začíná aplikací chemické kotvy, pokračuje instalací hliníkových profilů a jejich výplní a končí silikonováním a tmelením spojů a spár. Ať už vyměňujeme desítky zábradlí na balkón (třeba v rámci zateplení panelového domu), anebo opravujeme jedinou lodžii, nepodceňujeme důkladnou přípravu – přesné zaměření a u větších projektů i 3D vizualizaci.

Montáž hliníkového zábradlí - cena

Cena montáže hliníkového zábradlí je individuální – v případě zájmu o přesnou cenovou nabídku nás kontaktujte.

Máte dotaz? Zeptejte se odborníků

*Povinné údaje