ALUBEST s.r.o. > Jak pracujeme

Jak pracujeme

1. krok

Dobrá příprava = úspěch celého projektu

Víme, že důkladná příprava je základem dobře vykonané práce. Návrh technického řešení proto provádíme až po přesném zaměření. Na základě informací o stavu budovy a specifických požadavcích zákazníka, navrhneme způsob montáže a typ zasklení. Zároveň zákazníkovi doporučíme vhodný rámový nebo bezrámový systém. U zimních zahrad hledíme zejména na to, aby splnily podmínky užívání v místě stavby. Navíc u větších a složitějších zakázek navíc vytváříme 3D vizualizaci projektu.

Chceme, aby byl zákazník o celém projektu dobře informovaný. Proto s ním návrh technického řešení, termín realizace i cenu pečlivě probíráme.

2. krok

Rychlá a kvalitní montáž

Montáž hliníkových systémů provádí pouze důkladně proškolení zaměstnanci společnosti ALUBEST. Zasklení jednoho balkónu nebo lodžie trvá 6 až 8 hodin. Montáž hliníkového zábradlí na balkónu zabere přibližně 10 až 14 hodin. Zimní zahradu vám postavíme už za 1 až 2 dny.  

Naším cílem je odvést maximálně kvalitní práci za krátkou dobu. Zákazníka o stavu realizovaného projektu vždy průběžně informujeme.

3. krok

Dokončovací práce a předání projektu

Na závěr montáže probíhá finální začištění všech spojů a spár neboli silikonování. Součástí dokončovacích prací je také závěrečný úklid, bez kterého se neobejde finální předání realizace zákazníkovi.

Ať už provádíme zasklení desítek balkónů a zastřešení vchodových dveří v rámci zateplení panelového domu, anebo stavíme malou zimní zahradu, klademe ve všech fázích realizace důraz na maximální spokojenost zákazníka. Naším cílem je vytvořit z lodžie, balkónu či zimní zahrady příjemné místo, které se stane plnohodnotnou součástí bytu nebo domu.

Máte dotaz? Zeptejte se odborníků

*Povinné údaje